/Files/images/Вас--вітає--шкільна--бібліотека--ЗОШ-№-84.jpg„Всякий, хто вивчає науки,
входящий сюди не грюкне дверима,
не стукне ногами: це заважає музам.
Якщо ти когось знайдеш тут сидячим,
шанобливо вклонися мовчки і не займайся розмовами:
тут мудрі говорять з ученими”.
(Напис на дверях бібліотеки XV ст.)

/Files/images/перьевая-ручка.jpg

Так, я книгар. Не лікар, не аптекар,
Не інженер і не банкір…
Я більше: я - бібліотекар!
На заздрість всім, всьому наперекір!
Бо посудіть: хіба ще є багатство
Таке неоціненне, як моє?

Ласкаво просимо до шкільної бібліотеки!

/Files/images/2023_rk/бібл1.JPG
Завідувач бібліотеки
Полторацька Ніна Данилівна

Проблема, над якою працюю: ”Формування читацьких інтересів, виховання любові до книги”

Мій життєвий девіз: "Працюйте, знаходьте спокій у праці, ні в чому іншому його не знайти! Задово­лення пролетить - воно для себе; праця залишить слід довгої радості - вона для інших"

Творче кредо: прийшовши працювати у шкільну бібліотеку, я поставила собі за мету зро­бити все можливе, щоб мої читачі дружили з кни­гою, щоб із книги, як із найчистішого джерела, черпали знання і почуття гарячої любові до своєї Батьківщини, свого народу, щоб з непідробним інтере­сом входили у широкий і багатогранний світ, який відкриває книга, жили за давно встановле­ним мудрим законом істинної культури - ні дня без читання!

/Files/images/Общий-вид-библиотеки.jpg Відомості про бібліотеку на 01.09.2023 року:
Книжковий фонд:
кількість книг, брошур, журналів – 23227 прим.,
з них підручників - 4601 прим.: для 1 - 4 кл. - 1496 прим., для 5 - 9 кл. - 2062 прим., для 10 - 11 (12) кл. - 1043 прим.

/Files/images/Компьютер.jpg У бібліотеці встановлено 1 комп'ютер, є вихід в Інтернет,Wi-Fi.Зараз у нашій бібліотеці ведеться активна робота по створенню медіатеки – ресурсного центру документів на електронних носіях.Саме тут ви маєте можливість переглянути диски, які є на балансі нашої бібліотеки, знайти корисні посилання, а для вчителів надано навчальні програми з різних предметів та інші цікаві матеріали!

Основні функції нашої бібліотеки:
/Files/images/Основные-функции-библиотеки.jpg
/Files/images/Подаруй книгу.jpg“Подаруй книгу шкільній бібліотеці!”- це щорічна доброчинна акція, у якій беруть участь учні 1-11 класів.
У минулому навчальному році завдяки цій акції книжковий фонд бібліотеки поповнився на 18 примірників нової літератури на суму 1400.00 грн.
Шкільна бібліотека вдячна адміністрації, батькам та учням школи за проведену акцію "Подаруй книгу бібліотеці!"і.

/Files/images/2023_rk/бібл.jpg
Якщо ти прагнеш підвищити рівень навчання та самоосвіти, якщо ти хочеш збагатитися духовно, якщо ти хочеш мати художні твори, довідники, періодичні видання та твори для дітей, якщо тобі необхідно підготувати реферат або зробити доклад - стань нашим читачем, приходь до нас!

Шановні батьки, ви також можете скористатися послугами нашої бібліотеки!
Бібліотека працює щоденно з 8.30 до 17.00. Вихідний субота, неділя. Останній день місяця – санітарний.

Для тих, хто полюбляє майструвати своїми руками в час дозвілля!
В шкільній бібліотеці оформлена книжкова полиця «Книги для дозвілля», на якій зібрані книги для дітей, які займаються макраме, пачворком, квіллінгом, плетінням з бісеру, а також нові книжки для любителів малювання и ліпки з пластиліну.

Посадова інструкція завідувача бібліотекою

Правила користування бібліотекою ХГ №84