Дистанційне навчання та режим дня

/Files/images/2023_rk/Правила поведінки учнів під час онлайн уроку.jpg

Правила поведінки для учнів під час проведення дистанційного уроку:

●Дистанційний урок - це час для навчання.
●Не запізнюйся на урок.
●Заходити тільки під своїм прізвищем та ім'ям. ( Всіх незнайомців рекомендовано залишати за «дверима» конференції).
●Привітайся з однокласниками та учителем - ввімкни камеру, приєднуючись до уроку.
●Дотримуйся академічної доброчесності: самостійно виконане завдання принесе тобі більше користі.
●Вчасно виконуй завдання.

Вимоги до учасників дистанційного навчання, визначені чинним законодавством України:

·Учителі фіксують у журналі присутність учнів під час проведення онлайн-уроків.

·Прохання до батьків: своєчасно попереджати класного керівника щодо відсутності учня на онлайн-уроці.

·Розклад уроків відповідно до складеного (слідкуйте за інформацією від класних керівників).

·Класні керівники у групах класу надають інформацію щодо форм проведення уроків під час дистанційного навчання.

·Під час проведення онлайн-навчання учні мають заходити уконференцію під власними прізвищами, вказавши клас, із увімкненими відеокамерами.

·Учителі розміщують завдання на освітній платформі HUMAN із зазначенням дати та часу подачі виконаного домашнього завдання (в залежності від виду роботи або наприкінці уроку, або не пізніше дня проведення наступного уроку).

·При асинхронному навчанні завдання розміщується в день проведення уроку із зазначенням дати та часу здачі виконаного завдання.

·У разі виникнення запитань до вчителя щодо виконання роботи, учні можуть звернутися за поясненням.

·Вчителі відповідають на запитання в робочий час.

Якщо дитина з якихось причин пропустила уроки, необхідно обов’язково поставити до відома класного керівника або учителя-предметника.