/Files/images/2023_rk/підготовка НМТ.jpg

ПІДГОТОВКА ДО НМТ-2024

Як підготуватися до НМТ-2024

Після того, як ви визначилися зі школою, яка допоможе усунути пробіли в знаннях, варто подбати про ще кілька аспектів. Краще підготуватися до НМТ вдасться, дотримуючись 5 простих правил.

Крок № 1: Орієнтуйтеся на поточну програму

Випускники шкіл при підготовці до НМТ мають орієнтуватися на програму ЗНО, адже вона лишається чинною і для мультипредметного тесту. Усі підручники та курси з підготовки до ЗНО також складені за темами й вимогами, вказаними у цій програмі.

Крок № 2: Робіть інтервальні повторення

Ви не зможете вивчити конкретну тему за один раз. Мозок повинен розпізнати її як важливу інформацію. Тому для цього потрібно час від часу повертатися до попередніх матеріалів та повторювати їх.

Крок № 3: Систематизуйте матеріал у таблицях та схемах

Під час підготовки до НМТ одним із найкращих рішень буде додаткове використання таблиць чи схем. Візуальна систематизація підсилить зорову пам'ять, а ви зможете легше запам'ятати складну інформацію.

Крок № 4: Виконуйте багато тестів

Дуже важливо, щоб ви навчились застосовувати отримані знання на практиці. Тому намагайтеся виконувати тести до кожної теми. У цьому ідеально допоможуть завдання минулих років – архів таких завдань ви можете знайти на сайті УЦОЯО.

Крім того, вам потрібно навчитися швидко перемикатися. Адже НМТ передбачає одразу завдання із кількох предметів. До прикладу, ви можете відкрити три вкладки з тестами з трьох предметів і виконувати їх почергово (по 30 питань з кожного тесту). Так ваш мозок звикне до поєднання дисциплін, а ви не розгубитеся на самому тесті.

Крок № 5: Достатньо спіть і відпочивайте

Так, у реаліях війни не всі можуть достатньо відпочити та поспати. Проте для того, щоб добре підготуватися до НМТ, вам дійсно треба більше часу на перезавантаження. Адже скільки б ви не вчилися, нейронні мережі будуються саме тоді, коли ми спимо й відволікаємося на щось інше – спорт, прогулянки, фільми тощо. Тому не забувайте робити перерви й намагайтеся спати щонайменше 8 годин.

НМТ – важливий тест для випускників, від якого буде залежати вступ до вишу. Тому школярам не варто зволікати, а вже взяти долю у свої руки та починати якісно і системно готуватись до нього.