ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

/Files/images/2023_rk/заставка.jpg

Візитка гімназії

Гімназія №84 - країна знань,
творчості і спорту.

Наше завдання –
пробудити, полегшити, розвивати внутрішні сили малюка, створити позитивний емоційний клімат в групі однолітків, в якій дитина розкриється, розквітне, як особистість.

/Files/images/2023_rk/закличка.jpg

В 2024/2025 навчальному році ласкаво зустрінуть першокласників
Михайлюченко Алла Іванівна та Ярмоленко Лілія Миколаївна

/Files/images/2023_rk/ЛМ+АІ.jpg




/Files/images/2023_rk/АІ+ЛМ.jpg


/Files/images/2023_rk/відео АІ.jpg ЗНАЙОМТЕСЬ - МИХАЙЛЮЧЕНКО АЛЛА ІВАНІВНА


/Files/images/2023_rk/відео ЛМ.jpg ЗНАЙОМТЕСЬ - ЯРМОЛЕНКО ЛІЛІЯ МИКОЛАЇВНА


Що необхідно робити, щоб вступ до школи і подальше навчання були успішними?

• З дитям потрібно займатися удома. Не важно кому: мамі, папі, бабусям, всім разом. Головне, це системність таких занять і загальна спрямованість. І не треба відмовлятися фразами "дитяти не тягне до занять", "він не слухається рідних", "постійно відволікається на сторонні справи" і так далі. Все у ваших руках. Ви сповна зможете проконтролювати його і настроїти на потрібний лад. Займайтеся зі своїм дитям вдома завжди і, особливо, за рік до школи.
• Шестирічне дитя може скільки завгодно добре бути підготовленим до школи в плані загальної освіти і розвиненого інтелекту, але не варто випускати з уваги його психофізичного стану. Адже школа - це дисципліна, сидіння за партою тривалий час, строгий режим уроків, спілкування з вчителями, учнями. Чи готове до цього ваше маля? У школі він не зможе робити лише те, що йому подобається і стільки, скільки йому хочеться.

Поради батькам майбутніх першокласників:
1. Радійте Вашій дитині!
2. Розмовляйте з дитиною спокійним голосом. Для дитини Ви — зразок мовлення, адже вона вчиться мови, наслідуючи, слухаючи, спостерігаючи. Ваша дитина буде говорити так, як Ви. Малюк успішніше засвоює мову тоді, коли дорослі слухають його, спілкуються, розмовляють. Виявляйте готовність слухати.
3. Щодня читайте дитині. Розучуйте скоромовки, чистомовки.
4. Приділяйте дитині якомога більше часу. Саме в дошкільні роки закладаються основи впевненості в собі та успішного спілкування поза сім'єю.
5. Не забувайте, що мова та мовлення краще розвиваються в атмосфері спокою, безпеки та любові.
6. У кожної дитини свій темперамент, свої потреби, інтереси. Поважайте її неповторність.
7. Розвивайте основні лінії дошкільного дитинства — вміння слухати, бачити, відчувати.
8. Допомагайте дитині розвивати дрібну моторику м'язів руки,аби їй було легше опановувати письмо.
9. Забезпечуйте можливості та умови для повноцінної гри. Гра — це провідна діяльність дошкільника. Л.С. Виготський відзначав: «Чим краще дитина грається, тим краще вона підготовлена до навчання у школі».
10. Допомагайте дитині осягнути склад числа. Немає необхідності, щоб вона механічно лічила до 100 і більше. Нехай рахує до 10-20, але особливо важливо розуміти і знати, з яких чисел складається 5 , а з яких — 7 тощо. Це є основою понятійного мислення, розуміння основ математики, а не механічного запам’ятовування.
11. Працюйте над розвитком пам'яті малюка, його уваги, мислення. Для цього пропонується багато ігор, головоломок, задач у малюнках, лабіринтів тощо в різних періодичних та інших виданнях.
12. Запровадьте в сім'ї єдиний режим і дотримуйтеся його виконання (обов'язково всі члени родини).
13. Дитина повинна мати певне доручення і відповідати за його виконання.
14. Необхідною умовою емоційно-вольового розвитку малюка є спільність вимог до нього з боку всіх членів родини.
Кiлькiсть переглядiв: 1848