Методичне об’єднання вчителів фізичної культури, трудового навчання, предмету «Захист України», музичного мистецтва, образотворчого мистецтва

Тема: Діяльнісний підхід до викладання дисциплін - ключ до реалізації завдань сучасної освіти.

Мета: забезпечити формування цілісного ставлення учнів до мистецтва, розвиток художньо-естетичних емоцій, смаків, почуттів, розвиток здатності дітей виражати власне ставлення до мистецтва, здатності до творчої діяльності у мистецькій сфері та самореалізації, виховання в учнів потреб у систематичних заняттях фізичними вправами, створення умов для саморозвитку і самореалізації особистості учнів - провідного компоненту системи фізичного та естетичного виховання в школі.

Завдання ШМО вчителів фізичної культури, захисту Вітчизни, трудового навчання, музичного та образотворчого мистецтва:

1.Підвищення рівня майстерності вчителів фізичної культури, захисту Вітчизни, трудового навчання , музичного та образотворчого мистецтва;

2.Утвердження пріоритету оздоровчої спрямованості системи фізичного та патріотичного виховання;

3. Реалізація здоров 'язберігаючих технологій;

4. Вивчення та впровадження в практику нових досягнень сучасної педагогічної науки.

5. Удосконалення сучасного уроку.

6. Виробляти в учнів навички елементів самоосвіти.

7. Дотримання вимог безпеки життєдіяльності учнів під час підготовки та проведення уроків з фізичної культури, захисту Вітчизни, трудового навчання позакласних та позашкільних заходів;

8. Підняття рейтингу фізичної культури, захисту Вітчизни, трудового навчання , музичного та образотворчого мистецтва шляхом впровадження в спортивне життя школи різноманітних спортивно – масових заходів.